Kim jestem

Nazywam się Marta Zaremba.

Kobieta, Mama, Artystka, Trener Dekodyki.
  Od zawsze byłam wszystkiego ciekawa,lubiłam tworzyć różne rzeczy i ciągnęło mnie do śpiewu, aktorstawa tańca. Otwartość na nowości, na kontak z ludźmi, uwielbienie zmian pomogły mi rozwijać się wszechstronnie. 


  W moim życiu był też taki okres, kiedy na kilka lat zniknęłam z życia towarzyskiego, co nie znaczy, że przestałam się rozwijać. Uciekłam w świat komputerów. Grafika, tworzenie stron, poznawanie nowych technologii, sposobów na sprzedaż, na promocje. 


  Od jakiegoś czasu poszukiwałam własnej drogi, własnego celu w życiu. W zasadzie sensu swego życia. Trafiałam na szkolenia z różnych technik motywacyjnych, rozwoju osobistego. Pierwsze szkolenie wywracające moje życie do góry nogami było szkolenie Mariusza Szuby "Podróż Bohatera". To było pod koniec 2007 roku. Potem już poszło :) Kolejny przełom to szkolenie z techniki EFT u Ewy Foley. Jednak ciągle było mi mało ! 


  Któregoś dnia usłyszałam przypadkiem o Hooponopono na dzień następny zupełnie "przypadkiem" dostałam email o szkoleniu Pani Danieli Czarskiej własnie z hooponopono. I to szkolenie to było dokładnie to czego mi do całości brakowało. Na tym jednym spotkaniu się oczywiście nie skończyło. 


  Dzisiaj jestem  trenerem DEKODYKI czyli autorskiej metody kreowania rzeczywistości. Metody opracowanej przez Panią Danielę. Dzięki tej metodzie w końcu udało mi się połączyć wszystko to za co się przez całe życie łapałam. Kiedyś skakałam od jednego do drugiego :  rekodzieło, grafika, strony internetowe, spotkania z ludźmi, szkolenia. Teraz wszystko to tworzy spójną całość. 


  Pracując z DEKODYKĄ odzyskałam samą siebie. Metoda podziała na mnie przede wszystkim dlatego, że tutaj pracuje się nad sobą, dla siebie, i według własnego Ja. Tu nikt niczego mi nie narzucał, nie uczył jak trzeba żyć by być szczęśliwym, bo przecież każdy czego innego do szczęścia potrzebuje.  


4 grudnia 2011 roku otrzymałam dyplom trenera : 

 Marta Zaremba 
trener DEKODYKI 
ekspert dynamczicznej zmiany 
przywraca : 
Naturalny spokój wewnętrzny, 
wrodzoną bystrość, jasność i błyskotliwość umysłu, 
wolność myślenia, działania i własnej drogi życiowej, 
osobiste zainteresowania, pasje i talenty, 
optymizm, trafność decyzji.
Świadomość własnych możliwości, 
swobodę wyrażania siebie, 
harmonijne relacje ze sobą i ze światem, 
Komfort życia i perspektyw, 
skuteczność kreacji własnej rzeczywistości, 
dobór partnera, miłość i szczęście w życiu.
Energię życiową, żywotność, szczęśliwy los, spełnienie. 
Osobistą przestrzeń długowieczności
Współtworzę rozwiązania dla osób, firm, grup i społeczności. 

 Te wszystkie wartości udało mi się w trakcie kursu trenerskiego przywrócić dla Samej siebie i teraz jest ten czas by pokazać Tobie jak to się robi !