Warsztaty

Warsztaty odbywają sie w grupach max. 15 osobowych - w przypadku większej grupy na warsztat zapraszam zaprzyjaźnionych trenerów DEKODYKI. 
W trakcie warsztatu pracuję z każdą osobą indywidualnie. 
Dzięki indywidualnej pracy w szerszym gronie każdy ma możliwość szerszego spojrzenia na dany temat, na wymianę wrażeń i doświadczeń i wspaniałą twórczą atmosferę. 
Warsztaty organizuję w Białymstoku, Łomży i Ostrołęce.
Istnieje możliwość zorganizowania warsztatów w całej Polsce - minimalna ilość osób na warsztacie wyjazdowym to 10 osób. 
Tematyka warsztatów może być różnorodna : 
W trakcie warsztatu możesz odzyskać naturalny spokój wewnętrzny, wrodzoną bystrość, jasność i błyskotliwość umysłu. Oblokujesz wolność myślenia, działania i własnej drogi życiowej. Odzyskasz osobiste zainteresowania, pasje i talenty, optymizm i trafnośc decyzji. 
Dzięki Dekodyce możesz również odzyskać świadomość własnych możliwości, swobodę wyrażania siebie, harmonijne relacje ze sobą i ze światem, a co za tym idzie komfort życia i perspektyw, skuteczność kreacji własnej rzeczywistości. 
Dowiesz się jak dobrać partnera by stworzyć relację pełną miłości i szczęścia. 
Wszystko to prowadzi do odzyskania własnej energii życiowej, żywotności, szczęśliwego losu, spełnienia i osobistej przestrzeni długowieczności. 
Istnieje możliwość stworzenia warsztatu w trakcie którego odnajdziemy istotne rozwiązania dla osób, grup, firm i społeczności. 
Dokładny terminarz najbliższych warsztatów już wkrótce. 

Bliższe informacje : 
Marta Zaremba
nr. tel. 695 256 018
skype : marta.zaremba